• Wpisów:147
  • Średnio co: 16 dni
  • Ostatni wpis:6 lata temu, 18:55
  • Licznik odwiedzin:7 597 / 2488 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
I otwieram senne, podkrążone oczy, i patrzę w sufit. Czasami płaczę. Zauważyłam jak bardzo odsunęłam się od bliskich. Zauważyłam jak bardzo odsunęłam się od świata. Zauważyłam jak mnie to męczy i jak sobie z tym nie radzę.


/O.
 

 
Nie muszę być idealna. Wystarczy, że jestem wyjątkowa.


/O.
  • awatar JaraszMnieBeybe: oj taak :D
  • awatar end .: świetne ! ♥ wbij , liczę że skomentujesz ! :D jeśli ci się spodoba dodaj do obserwowanych < 3
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
- Co się dzieje z człowiekiem, kiedy pęka mu serce?
- Nic. Zupełnie nic. Przecież żyję, piję herbatę, biorę prysznic, czytam książki, czasem nawet się uśmiecham. Z tym, że każda z tych czynności nie ma najmniejszego sensu, rozumiesz?


/O.
 

 
Żyję w pokoleniu przyzwyczajonym do klimatyzacji w samochodzie i szybkiego seksu. Lubię sok pomarańczowy z wódką i pijam kawę gdy jest mi źle. Noszę sukienki, maluję rzęsy i wmawiam całemu światu, że nie mam serca. Oczekuję od faceta Szacunku i tego, że będzie mnie szczerze kochał. Generalnie jestem normalna, rzeczy niemożliwe załatwiam od razu, tylko cuda zajmują mi trochę czasu.


/O.
 

 
Nie mam już sił. Tego już nie można nazwać miłością , to uczucie mnie boli..A.
 

 
A wiesz co,moje życie uległo totalnej zmianie... Przez Ciebie.!


A.
 

 
Pierwsza dana przez nas szansa drugiemu człowiekowi jest wyrazem zaufania. Druga - nadziei. Kolejne - to już tylko naiwności.


/O.
  • awatar Gość: No właśnie.. kolejne - naiwnosci :(
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Kiedy pamiętasz o tym że, masz zapomnieć, to znaczy, że jeszcze wspominasz. Dopiero gdy całkiem zapomnisz o zapominaniu, to zapomniałaś naprawdę.


/O.
 

 
"dni te trafił szlag. nie łudź się, nie wrócą."

//A

 

 
Weź każde wspomnienie, każdą sekundę, każdy dotyk, każdy zapach i każdy dźwięk, każdą iskrę w sercu i szept w uszach, tylko uważaj, żeby nie dotykać: włóż rękawiczki, bo jeśli dotkniesz tego jeszcze raz, już nie zdołasz się uwolnić. Weź każdy kolor i każdą pieszczotę. Zwiąż je razem, ściśnij porządnie i spal, nie patrząc, jak się kurczą i zmieniają w popiół. Potem wyrzuć nawet ten popiół.


/O.
 

 
Nie wiązałam z Nim jakichś szczególnych nadziei. Wiedziałam, że mamy inny charakter, sposób spędzania wolnego czasu, inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na dnie serca zabolało jak odszedł. Spędzałam z Nim sporo czasu, chyba nawet przyzwyczaiłam się do Jego obecności w swoim życiu, wiele się od Niego nauczyłam - tych złych i dobrych rzeczy. Dziś jest mi smutno bo wiem, że już nigdy nie zobaczę Jego źrenic wpatrzonych w moje. Czasami mi Go brakuje, tak po prostu.


/O.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Wszystko ma swoją cenę. Wojna wymaga ofiar. Pokój, jak się okazuje, również.


/O.
 

 
"Jesteśmy niewolnikami w białych koszulach. Reklamy zmuszają nas do pogoni za samochodami i ciuchami. Wykonujemy prace, których nienawidzimy, aby kupić niepotrzebne nam gówno. Jesteśmy średnimi dziećmi historii. Nie mamy celu ani miejsca. Nie mamy Wielkiej Wojny. Wielkiej Depresji. Naszą wielką wojną jest wojna duchowa. Naszą wielką depresją jest życie. Zostaliśmy wychowani w duchu telewizji, wierząc, że pewnego dnia będziemy milionerami, bogami ekranu. Ale tak się nie stanie."


/O.
 

 
Każda piękna chwila ma swoją datę ważności.//A
 

 
"Zrób mi twarz, pomaluj i nałóż mi ją."


/O.
 

 
Drodzy państwo, witamy w dwudziestym pierwszym wieku... - w rozciągłości czasowej, gdzie kroczymy po ulicach z sercem na dłoni, między tłumem ludzi, którzy bacznie się mu przyglądają, a następnie ujmują w plugawe dłonie. Przemyka z ręki do ręki, stopniowo zmieniając swój kształt. Ściskane, zgniatane, ozdobione odciskami miliarda linii papilarnych. Upuszczone, zdeptane, a nawet skopane. Wraca do właściciela, bo swoją formą nie przypomina organu budzącego szacunek, jest w opłakanym stanie, wyśmiewane, wyzywane od bezużytecznych, serce, które dla tego samego tłumu nagle przestało nim być. Leży w centrum zebranych,
na zimnej ulicy o wyglądzie padliny, już nie oblegane.


/O.
 

 
"Kiedy wszechświat się wykluł, bóg zaczął go nosić na rękach. Tylko, że Ziemia mu po drodze spadła. Nie może się po nią schylić, bo nie ma gdzie odłożyć wszechświata. Może tylko stać i patrzeć, co się z nami dzieje. Stoi i patrzy..."


/O.
 

 
Kochany brzuszku - przepraszam za te wszystkie motyle.
Kochana poduszko - przepraszam za te wszystkie łzy.
Kochane serce - przepraszam za ten cały bałagan.
Kochany rozumie - miałeś rację.


/O.
 

 
Czasem sobie myślę, że lepiej nic nie przeżywać.. Nie czuć wzniośle, nie szybować w chmurach, nie zachłystywać się chwilami. Może wtedy tak nie boli? Bo przecież nie spada się, nie będąc na górze...


/O.
 

 
Facet potraktuje Cię przedmiotowo. Powie: - Jesteś moja! - A Ty z radością rzucisz mu się na szyję. To właśnie jest pozorne szczęście. Kiedyś się skończy. Na razie oboje ciągnięcie tę farsę. Bo przecież jest miło...
Mężczyzna długo będzie zastanawiał się, co powiedzieć. Aż w końcu szepnie Ci do ucha: - Mam Ciebie... - A Ty zapłaczesz, bo głos jak na uwięzi, nie wydobędzie się z Twojego gardła. To właśnie jest szczęście, którego Ci życzę.

//A.
 

 
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.


/O.
 

 
DLA OLI OD RAZU MI SIE Z TOBĄ SKOJARZYŁO TAK NA POPRAWIENIE HUMORU

I. Nie będziesz miał piosenek cudzych przede mną. II. Nie będziesz brał imienia Panów, Jareda, Shannona i Tomo, nadaremnie. III. Pamiętaj, abyś każdy dzień święcił Marsami. IV. Czcij zespół swój i Echelon twój. V. Nie niszcz muzyki. VI. Nie zdradzaj Marsów. VII. Nie pobieraj cudzych piosenek. VIII. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw Echelonowi swemu. IX. Nie pożądaj plakatu bliźniego swego. X. Ani żadnej płyty, która jego jest.

// Zapomnialam - A.
  • awatar Gość: Hmm. Jeszcze coś? To zrób coś, żeby faceci nie byli takimi świniami ;]
  • awatar locapeople: haha xd Nooo pewnie i jeszczew cos :D //A
  • awatar Gość: Dziękuję <3 Jeszcze bardziej byś mi humor poprawiła, jakbyś zaczęła ich słuchać :P
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Czarne dni są dopiero naprawdę wtedy, gdy nic nie jest w stanie powstrzymać łez napływających Ci do oczu.


/O.
 

 
Największy wróg siedzi w samym człowieku, w zbyt ufnym sercu./O.